Februārī RCB Ziemeļblāzmas filiālbibliotēkā (Ziemeļblāzmas ielā 36) aplūkojama Tautas lietišķās mākslas studiju darbu izstāde “No Iļģuciema”.
Laikā, kad ziema drīz beigsies un pavasara tuvums jau nojaušams, bibliotēkā ir sabraukuši “budēlīši” no Pārdaugavas kultūras apvienības Kultūras centra „Iļģuciems” – Tautas lietišķās mākslas studija ”Ceplis” (vadītājs Elvijs Krevics) ar keramiku, TLMS „Rītausma” (vadītāja Dagnija Liepa) ar rokdarbiem un TLMS „Austra” (vadītāja Aina Bernava) ar austajiem darbiem.
Izstādes tēma ir pavasara gaidīšana, tāpēc tekstīlijas izvēlētas krāšņos toņos un zemes krāsās – lielas vilnas segas un adītās dažādo Latvijas etnogrāfisko novadu zeķes un keramikas tehnikā darinātie tauki un vāzes.
Izstāde skatāma: P, T, Pk: 10 – 18; O, C: 11 – 19; S: 10 – 17.
Kontaktinformācija: tālr. 67848852
Informāciju sagatavoja: Kristīne Bondare, RCB Ziemeļblāzmas filiālbibliotēkas galvenā bibliotekāre